home > Nabízíme > Příčné flétny AZUMI

Příčné flétny AZUMI

Příčné flétny AZUMI mají svůj původ v japonských rukou Shuichi Tanaka, který ve svých dvaceti letech začal studovat umění ruční výroby fléten a zaměřil se především na konstrukci hlavic. Zkoumal tvorbu tónu a vše, co ho ovlivňuje. V roce 1982 se začal věnovat vlastní výrobě fléten, a tak vznikla značka ALTUS. Následovalo setkání s famózním flétnistou Williamem Bennettem, které se rozvinulo nejen v přátelství, ale i spolupráci - ALTUS a AZUMI design se spojil do jedinečného výsledku.

azumi

Fascinující zvuk fléten AZUMI

Propracovanost fléten AZUMI je dokonalá. Po zvukové stránce se pyšní brilantními výškami a zemitými spodními tóny. Precizní ruční výroba plní náročné požadavky všech hudebníků, ať už se jedná o začátečníky, pro které je vytvořena série Z, nebo o profesionály různých žánrů, pro jejichž hru vytvořila značka AZUMI sérii příčných fléten S.

Chci poptat flétnu AZUMI

Série fléten Z

Typický pro tuto sérii fléten je hranatý retní otvor (tzv. Z-Cut) a zvuk, který je umocněn použitím sterlingového stříbra (925). Tyto modely mají snadnou tvorbu tónu, nádherný plný zvuk a jsou oblíbené u studentů i začátečníků.

Série fléten S

Na rozdíl od předchozí série mají flétny ze série S oválný retní otvor (tzv. S-Cut) a typický zvuk vzniká díky použití Britannia stříbra (958). Příčné flétny S naplňují očekávání pokročilých flétnistů i profesionálních hudebníků.

 

Příčné flétny pro sólo i orchestr

Pořiďte si flétnu AZUMI, která má nádherný vzhled, hlavici propracovanou do nejmenších detailů a jedinečný zvuk. Nástroje této značky jsou vhodné jak pro hru v orchestru, tak pro sólovou hru. Samozřejmou součástí těchto fléten je elegantní kufr s popruhem, vytěrák a sada utěrek pro péči o nástroj.

 
Jsme autorizovaným prodejcem fléten AZUMI v České republice.  Rádi vám o flétnách povíme více a v případě, že chcete tento krásný nástroj poznat, neváhejte nás kontaktovat.

Prohlédnout prospekt AZUMI (PDF)

Kategorie
Kategorie
1