home > O nás

O nás

lim

K zahájení činnosti vedla myšlenka úzce specializovaného flétnového e-shopu na trhu v České republice. O zákazníky i celý obchod se starají manželé Štěpánkovi – Roman Štěpánek zajišťuje zázemí prodeje a Lada Štěpánková Polcarová, DiS. e-shop zaštiťuje dlouholetou pedagogickou zkušeností.

Po dokončení konzervatoře v roce 1989 se Lada Štěpánková Polcarová, DiS. pustila na učitelskou dráhu v Základní umělecké škole ve Vysokém Mýtě, kde svoji výuku zaměřila na obor příčná a zobcová flétna a se stala vedoucí celého dechového oddělení.

„Hudba uvolňuje ducha a okřídluje myšlenky.“

Autorem citátu je Friedrich Nietzsche a my s ním souhlasíme. Než se od prvních stupnic propracujete k mistrovským dílů, je za tím spoustu času a cvičení. Ale ten pocit, když měníte noty v melodii a melodii v hudbu, je opravdu osvobozující.

 

Všechno zboží testujeme

Všechno zboží, které máme od dodavatelů, testujeme a kontrolujeme. Nestane se proto, že by měla flétna nějakou technickou vadu nebo špatný zvuk. Každé zakázce věnujeme maximální péči, proto se můžete spolehnout, že vám od nás v balíčku přijde ověřená kvalita a nástroj v perfektním stavu.

Učíme, proto víme

Garantka e-shopu Lada Štěpánková Polcarová, DiS. se výuce na zobcovou i příčnou flétnu věnuje více jak 25 let, proto vám v našem e-shopu při výběru hudebního nástroje, výukových materiálů i not rádi a odborně poradíme. Cizí nám není ani zpěv, ke kterému vedeme malé hudebníky již od roku 2007.

Jdeme ještě dál

Lada Štěpánková Polcarová, Dis. se při výuce denně setkává se začátečníky i hudebními nadšenci. Pravidelně čerpá inspiraci v hodinách, na kurzech a seminářích, kterou následně se svými žáky proměňuje v úspěchy v krajských i celostátních soutěžích. Hudba nás provází na každém kroku, přidejte se. 

 

Prodáváme tyto a další značky

Azumitrevor jamesjupiternuvoaulosmollenhauerK +M

Kategorie
Kategorie
5