home > Nabízíme > Noty pro příčné flétny

Noty pro příčné flétny

Přednesové skladby, etudy a školy od různých autorů, které jsou určené pro začátečníky i pokročilé, pro základní umělecké školy i konzervatoře - to vše naleznete v sortimentu not na příčnou flétnu.

noty pro příčnou flétnu

Druhy not pro příčnou flétnu

Nabídku e-shopu úzce specializujeme na zobcové i příčné flétny a noty. Pro příčnou flétnu můžete vybírat z různých škol a etud, přednesových skladeb (vhodné pro sólo i kombinaci s jinými nástroji) a skladeb pro komorní hru od světových skladatelů.

Výuka a hra na příčnou flétnu

Pro školkové děti je ideální začít hrát na zobcovou flétnu, která je jednodušší a pro malé hudebníky snazší na ovládání. Výuku a hru na příčnou flétnu doporučujeme větším dětem, ideálně okolo šestého až osmého roku, kdy se již na hru lépe soustředí a díky většímu vzrůstu také s nástrojem lépe pracují. Důležitá je zde role vyučujícího, který začínajícímu hudebníkovi dává základ ve správném dýchání a držení těla. 

František Malotín a jeho učebnice pro příčnou flétnu

Profesor hry na flétnu, František Malotín, vypracoval učebnici, která žáky provází po celou dobu hry na příčnou flétnu, podle které vyučuje celá řada základních uměleckých škol. Začínající hudebník si osvojí hráčskou techniku, získá zkušenosti s ovládáním tónů a především si může vybrat z rozsáhlé nabídky skladeb, které jsou připravené i pro doprovod druhého nástroje. Podívejte se na celou nabídku.

 

Pomůžeme vám s výběrem

Nejste si jisti výběrem? Chcete vybrat noty nebo příčnou flétnu podle zkušeností a hudebních možností? Neváhejte nás kontaktovat, rádi vám s výběrem poradíme. Dodáváme studijní materiály do mnoha uměleckých škol a v oblasti výuky hry na zobcovou a příčnou flétnu máme více jak 25 let zkušeností.

Vyberte si v e-shopu

Kategorie
Kategorie
1