home > Nabízíme > Noty pro zobcové flétny

Noty pro zobcové flétny

Propracujte se od stupnic, etud a malých přehrávek k přednesovým skladbám a komorní hře. Cesta je to dlouhá, ale krásná. Pro začátečníky, pokročilé i mistry máme v e-shopu bohatou nabídku různých flétnových škol a notových záznamů od hudebních klasiků až po současné skladby. Noty na zobcovou flétnu vám otevřou dveře do světa krásné hudby.

Noty na flétnu pro děti

Zobcová flétna je ideálním nástrojem pro malé hudebníky, díky které se naučí správně pracovat s dechem a poznají základy hudby i první noty. Základním materiálem je učebnice J. Kvapila Flautoškola 1

S výukou hry na flétnu máme zkušenosti více jak 25 let (více zjistíte ve stránce o nás), proto vám rádi vybereme a doporučíme noty na flétnu pro děti podle věku i zkušeností. Noty dodáváme i do uměleckých škol a hudebních kroužků.

noty pro zobcovou flétnu

 

Zobcová flétna a noty všeho druhu

Nabídku not a notových záznamů neustále rozšiřujeme. Podívejte se, jaké flétnové školy a etudy naleznete v naší nabídce.

Přednesové skladby

Noty pro přednes sólo flétny či flétny v kombinaci s dalšími nástroji či orchestrem, noty jsou vhodné jak pro začátečníky tak i pro pokročilé hráče na zobcovou flétnu.

Komorní hra

W. A. Mozart, J. S. Bach, Willem de Fesch a další světoví autoři komorních skladeb určených pro jednu i více zobcových fléten či kombinaci dalších hudebních nástrojů.

Moeck Musikinsrumente + Verlag eK

Německý rodinný podnik pro výrobu hudebních nástrojů a not, který funguje již od roku 1930, přináší obsáhlou nabídku notových záznamů od renesance až po současné skladby.

 

Flétny, noty a poradenství

Hledáte nové skladby, noty pro flétnu či dueta s kytarou, klavírem či smyčci? Nebo potřebujete studijní materiály, se kterými získáte základ pro hru na flétnu? Vyberte si z bohaté nabídky e-shopu, a pokud si nejste jisti, neváhejte nás kontaktovat, rádi vám poradíme a pomůžeme s výběrem.

Vyberte si v e-shopu

Kategorie
Kategorie
1