home > Vše o nákupu > Doprava objednaného zboží

Doprava objednaného zboží

Aktuální ceny všech druhů dopravy a cena dobírky jsou zobrazovány při výběru dopravy v košíku.
Cena dopravy a dobírky je platná pro dopravu v rámci České republiky.

Objednávky do 4 999,-Kč – cena dopravy v rámci České republiky dle jednotlivých dopravců.

Objednávky od 5 000,-Kč – cena dopravy v rámci České republiky ZDARMA.

Nejlevnější je zaslání objednávky na výdejní místo Zásilkovny.

Zásilkovna domů HD

Zásilka vám bude doručena přímo na zadanou adresu. O dni a čase doručování budete předem informováni. Pokud vás kurýr nezastihne, uloží vám zásilku na nejbližším výdejním místě, kde si ji můžete vyzvednout ještě tentýž den.

Zásilkovna Z-Point PP

Nemůžete čekat na kurýra? Vyzvedněte si zásilku na jednom z tisíců výdejních míst. Vyberte si to, které  vám nejlépe vyhovuje, a zásilku si převezmete, až budete mít čas.

Zásilkovna Z-Box

Z-BOX je samoobslužné výdejní místo, které je otevřeno 24 hodin denně 7 dní v týdnu. Zásilku si tu vyzvednete bezkontaktně. Z-BOX otevřete prostřednictvím mobilní aplikace Zásilkovna.

Po příchodu k Z-Boxu se aplikace pomocí funkce Bluetooth vašeho mobilního telefonu automaticky spáruje s vaší schránkou. Pomocí tlačítka v detailu zásilky ji otevřete. Pak už stačí jen vyzvednout zásilku a zavřít schránku. Zásilku na dobírku pomocí aplikace nebo na webové stránce Zásilkovny i zaplatíte. Pokud se vám nehodí datum vyzvednutí, můžete si přes appku prodloužit úložní dobu.

Síť Z-Boxů je díky spolupráci Zásilkovny s Alzou rozšířena o síť výdejních míst AlzaBoxů. Cena doručení je stejná jako na výdejní místa Zásilkovny.

Jak na to

V e-shopu si při dokončování objednávky vyberte jako způsob doručení zboží Zásilkovnu. Pokud preferujete doručení na výdejní místo, vyberte v seznamu to, které máte poblíž. Hledat můžete třeba pomocí PSČ.

Jakmile je zásilka předána k přepravě, bude vám zaslán e-mail či sms s trasovacím číslem zásilky. Cestu vaší zásilky tak můžete sledovat online.

Po doručení zásilky na vámi zvolené výdejní místo vám bude zaslána SMS a e-mail s heslem. Od této chvíle si ji můžete kdykoli v rámci úložní doby vyzvednout. Při volbě doručení na adresu vás bude předem kontaktovat kurýr. 

Na výdejním místě stačí sdělit heslo z SMS nebo e-mailu.

Dobírku za zásilku můžete zaplatit v hotovosti, bezkontaktně pomocí platební karty nebo předem v mobilní aplikaci Zásilkovna.

V mobilní aplikaci si můžete zdarma prodloužit úložní dobu.

Na výdejním místě můžete zkontrolovat, zda zboží dorazilo v pořádku, a případně zde zásilku můžete rovnou vrátit.

balík

Kategorie
Kategorie
6